Samsung UE32B6000
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Contrastratio | 0 : 1 |
| Backlight | LED |
| 100 Hz technologie | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,1 W |
| Afmeting - Breedte | 79,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 52,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,99 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 57,9 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 24 cm |
| Kleur | Zwart |
| Voet draaibaar |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| SKU | UE32B6000VWXXN BREED, UE32B6000, UE32B6000VPXXN, UE32B6000VPXXN BREED, UE32B6000VPXZG, UE32B6000VW, UE32B6000VWXXN, UE32B6000VWXZG | |
| EAN | 8808993367375 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 7 april 2009 |