Samsung UE32EH5300
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| 100 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 100 Hz |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 39 W |
| Afmeting - Breedte | 73,83 cm |
| Afmeting - Hoogte | 44,49 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,32 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 49,82 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 19,19 cm |
| Kleur | Zwart |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| SKU | UE32EH5300WXXN, UE32EH5300KXXU, UE32EH5300, UE32EH5300WXZG | |
| EAN | 8806071850542, 8806071820989, 8806071885179 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 6 april 2012 |