Samsung UE32F5000
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| 100 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 100 Hz |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 2 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 40 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Afmeting - Breedte | 73,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 44,54 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,9 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 50,58 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 19,17 cm |
| Kleur | Zwart |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Wandmontage mogelijk | |
| Geïntegreerde camera |
| SKU | UE32F5000AWXXN, UE32F5000AKXXU, UE32F5000, UE32F5000AWXZG, 8806085433519 | |
| EAN | 8806085424227, 8806085425057, 8806085433519, 8806085493889 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 maart 2013 |