Samsung UE32H5000
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| 100 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 100 Hz |
| Ondersteuning voor 3D |
| Aantal tuners | 2 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 2 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 0 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 32 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Afmeting - Breedte | 72,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 42,75 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,46 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 46,51 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 16,34 cm |
| Kleur | Zwart |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Wandmontage mogelijk | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| Geïntegreerde camera |
| SKU | UE32H5000AWXXN, UE32H5000, UE32H5000AKXXU, UE32H5000AWXZF, UE32H5000AWXXH | |
| EAN | 8806086031653, 8806085931725, 8806085933316 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 12 mei 2014 |