Samsung UE32M5520
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| CI slot | |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 41 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Breedte | 73,04 cm |
| Afmeting - Hoogte | 43,37 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,51 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 48,77 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 20,75 cm |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Geïntegreerde camera |
| SKU | UE32M5520AWXXN, UE32M5520AKXXU | |
| EAN | 8806088949765 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 27 november 2017 |