Samsung UE32T5300C
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming | |
| G-sync compatible | |
| AMD FreeSync compatible |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 2 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Scart | 0 |
| USB | |
| USB | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 33 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Breedte | 73,74 cm |
| Afmeting - Hoogte | 43,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| SKU | UE32T5300CWXXN, UE32T5300CEXXN | |
| EAN | 8806092218543, 8806094931051 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 maart 2021 |