Samsung UE40B8000
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 40 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| 200 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 200 Hz |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 2 |
| USB | |
| USB | 2 |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 180 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,1 W |
| Afmeting - Breedte | 99,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 29,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 61,2 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 25,7 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 67,7 cm |
| Kleur | Zwart |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| SKU | UE40B8000XWXXN, UE40B8000, UE40B8000XPXXN, UE40B8090XP | |
| EAN | 8808993212545 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 juli 2009 |