Samsung UE40D8000
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 40 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Contrastratio | 1.000.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 2 ms |
| Backlight | LED |
| 200 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 800 Hz |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 1.4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 2 |
| USB | |
| USB | 3 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 130 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,1 W |
| Afmeting - Breedte | 90,86 cm |
| Afmeting - Hoogte | 52,49 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,97 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 60 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 24,13 cm |
| Kleur | Zilver |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| SKU | UE40D8000YSXXN, UE40D8000 | |
| EAN | 8806071282565 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 5 april 2011 |