Samsung UE43J5500
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 43 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 43 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Backlight | LED |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 400 Hz |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| USB | |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 51 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Afmeting - Breedte | 96,29 cm |
| Afmeting - Hoogte | 56,13 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,69 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 61,62 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 28,81 cm |
| Kleur | Zilver |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) |
| SKU | UE43J5500AWXXN, UE43J5500AKXXU, UE43J5500 | |
| EAN | 8806086688574 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 20 maart 2015 |