Samsung UE46C9000
- Bekijk 2 reviews
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 46 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| 100 Hz technologie | |
| 200 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 800 Hz |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| Aantal tuners | 1 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 30 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 1.4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Line uit | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| SD Kaartlezer | |
| USB | |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 160 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,06 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 110,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 81,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,8 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 81,9 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 30,6 cm |
| Kleur | Zilver |
| Voet meegeleverd | |
| Voet draaibaar |
| Ondersteuning voor JPG (beeld) |
| Opnemen op extern USB apparaat | |
| Frame interpolatie | |
| 1:1 pixelmapping | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Wandmontage mogelijk |
| RGB Bias/Gain regeling | |
| Primaries/Secondaries regeling | |
| Wizard beeldoptimalistie |
| SKU | UE46C9000 | |
| EAN | 8808993971374 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 25 november 2010 |
Televisies worden steeds meer echte alleskunners. Naast ontvangst van digitale en analoge TV kunnen steeds meer apparaten ook digitale foto’s, video’s en muziekbestanden afspelen en is internetfunctionaliteit in opkomst. De mogelijkheden en het gebruiksgemak lopen echter sterk uiteen.
26 februari 2011 05:59
Samsung's LED 9000 serie: exclusief, design, prijzig en vooral: ultradun. Wij testen het 46 inch topmodel, de UE46C9000.
6 januari 2011 13:00
AMD introduceerde deze week de eerste 'Fusion' chips waarbij CPU en GPU in één processor zijn ondergebracht. Wij bekeken de eerste notebook die hier gebruik van maakt. Naast Fusion kwam AMD deze week ook met de Phenom II X4 975 processor. Wij legden hem op de pijnbank en vertellen of deze chip de strijd met al het geweld van Intel aankan. Met 8,98 millimeter is de C9000 LED TV van Samsung officieel de dunste televisie van dit moment. Wij gingen aan de slag met de 46 inch variant van dit designwonder.
7 januari 2011 09:50