Samsung UE49KS7000
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 49 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Tizen |
| Beelddiagonaal | 49 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| 100 Hz technologie | |
| 200 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 200 Hz |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| Aantal tuners | 2 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 40 W |
| CI slot | |
| Component | 0 |
| Composiet | 0 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| USB | |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 84 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 108,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 63,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,34 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 69,9 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 23,3 cm |
| Kleur | Zilver |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) |
| SKU | UE49KS7000SXXN | |
| EAN | 8806088248837 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 13 april 2016 |
HDR is dé trend bij televisies voor 2016. Maar wat is HDR precies, hoe ziet het eruit, en wat heb je eraan? En hoe zit het eigenlijk met het Ultra HD Premium logo, 10-bit kleur en HDR op Blu-ray en Netflix? In deze aflevering komt het allemaal aan bod.
15 april 2016 07:02