Samsung UE50RU7440
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 50 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Tizen |
| Beelddiagonaal | 50 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Backlight | LED |
| HDR ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| CI slot | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Afmeting - Diepte | 6 cm |
| Kleur | Zilver |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| EAN | 8801643740290 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 maart 2019 |