Samsung UE55ES7000
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Backlight | LED |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 800 Hz |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Type 3D-ondersteuning | Actief |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 3 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 110 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,1 W |
| Afmeting - Breedte | 123,84 cm |
| Afmeting - Hoogte | 72,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,97 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 79,04 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 27,67 cm |
| Kleur | Zwart |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Wandmontage mogelijk |
| SKU | UE55ES7000SXXH, UE55ES7000, UE55ES7000SXXN | |
| EAN | 8806071856360, 8806071836997 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 april 2012 |