Samsung UE55HU7500
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Backlight | LED |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 1.000 Hz |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| Meegeleverde 3D-brillen | 2 stuks |
| 2D-3D conversie |
| Aantal tuners | 2 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 6 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 40 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 3 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 146 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Afmeting - Breedte | 122,82 cm |
| Afmeting - Hoogte | 70,58 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,52 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 74,59 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 26,99 cm |
| Kleur | Zwart |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Wandmontage mogelijk | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 400mm |
| SKU | UE55HU7500, UE55HU7500LXXN, UE55HU7500TXXU | |
| EAN | 8806086079471 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 15 april 2014 |