Samsung UE55JS8000
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Backlight | LED |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 800 Hz |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D |
| Aantal tuners | 2 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 4 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 40 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| USB | |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 111 W |
| Afmeting - Breedte | 123,93 cm |
| Afmeting - Hoogte | 72,37 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,15 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 77,62 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 30,84 cm |
| Kleur | Zilver |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| SKU | UE55JS8000LXXN | |
| EAN | 8806088063621 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 september 2015 |