Samsung UE55JS9000
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Curved |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| Aantal tuners | 2 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 60 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| USB | |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 110 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Afmeting - Breedte | 124,85 cm |
| Afmeting - Hoogte | 71,37 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,7 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 79,5 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 32,23 cm |
| Kleur | Zilver |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) | |
| Geïntegreerde camera |
| SKU | UE55JS9000LXXN, UE55JS9000 | |
| EAN | 8806086723190 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 26 maart 2015 |
De laatste weken kon je bij Hardware.Info stemmen op de Hardware.Info Community Awards en dat hebben jullie massaal gedaan, waarvoor veel dank! Vandaag is het tijd om de winnaars bekend te maken. Wat was de beste hardware van 2015? De lezers van Hardware.Info hebben gesproken!
12 januari 2016 12:00