Samsung UE55KU6000
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 200 cd/m² |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Line uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 111 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 124,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 71,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,32 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 78,8 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 31,1 cm |
| Kleur | Zwart |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) |
| SKU | UE55KU6000WXXN, UE55KU6000, UE55KU6000KXXU | |
| EAN | 8806088248486 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 27 september 2016 |