Samsung UE55KU6100
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Tizen |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Curved |
| HDR ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| USB | |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 111 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 124,17 cm |
| Afmeting - Hoogte | 71,86 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,19 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 77,9 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 31,1 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor H.265 (video) |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) |
| SKU | UE55KU6100, UE55KU6100WXXN | |
| EAN | 8806088371443 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 27 oktober 2016 |