Samsung UE55NU8070
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D |
| Aantal tuners | 2 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| CI slot | |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 99 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 122,71 cm |
| Afmeting - Hoogte | 71,07 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,49 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 78,71 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 32,2 cm |
| Kleur | Zilver |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) |
| SKU | UE55NU8070LXXN | |
| EAN | 8801643160296 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 12 april 2018 |