Samsung UE55TU7100
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Tizen |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR10+ ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 2 |
| HDMI (versie) | 2.0 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| USB | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 84 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 123,05 cm |
| Afmeting - Hoogte | 70,72 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,95 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 78,28 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 25,02 cm |
| Kleur | Zilver |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| SKU | UE55TU7100WXXN | |
| EAN | 8806090395741 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 22 mei 2020 |