Samsung UE58RU7170
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 58 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 58 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| CI slot | |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 110 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Breedte | 130,14 cm |
| Afmeting - Hoogte | 75,68 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,93 cm |
| Kleur | Zwart |
| Elektronische TV-gids (EPG) |
| SKU | UE58RU7170SXXN | |
| EAN | 8801643740191 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 november 2019 |