Samsung UE60JU6800
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 60 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 60 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| USB | |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 99 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Afmeting - Breedte | 136,36 cm |
| Afmeting - Hoogte | 78,95 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,4 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 85,5 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 36,94 cm |
| Kleur | Zilver |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Timeshifting (Live TV pauzeren) |
| SKU | UE60JU6800WXXN | |
| EAN | 8806088008097 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 24 september 2015 |