Samsung UE65NU7170
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 65 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 65 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| CI slot | |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 190 W |
| Afmeting - Breedte | 145,75 cm |
| Afmeting - Hoogte | 83,73 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,97 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 91,73 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 31,28 cm |
| Kleur | Zwart |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie |
| SKU | UE65NU7170SXXN | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 20 april 2018 |