Sharp 32BI2EA
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | HD Ready |
| Ultra HD Premium | |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Android TV |
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | HD Ready |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | HD Ready 1366x768 |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 31 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Hoogte | 43 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,35 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor WMV (video) | |
| Ondersteuning voor FLV (video) | |
| Ondersteuning voor ASF (video) | |
| Ondersteuning voor M2TS (video) | |
| Ondersteuning voor MP4 (video) | |
| Ondersteuning voor MPG (video) | |
| Ondersteuning voor RM (video) | |
| Ondersteuning voor MKV (video) | |
| Ondersteuning voor M4V (video) | |
| Ondersteuning voor VOB (video) | |
| Ondersteuning voor AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor AC3 (audio) | |
| Ondersteuning voor AC4 (audio) | |
| Ondersteuning voor PCM (audio) | |
| Ondersteuning voor LPCM (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor M4A (audio) | |
| Ondersteuning voor OGG (audio) | |
| Ondersteuning voor BMP (beeld) | |
| Ondersteuning voor JPG (beeld) | |
| Ondersteuning voor PNG (beeld) |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200x100mm |
| SKU | 32BL2EA, 32BI5EA | |
| EAN | 4974019161655, 4974019161679 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 23 november 2021 |