Sony Bravia KD-49XG9005
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 49 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Android TV |
| Beelddiagonaal | 49 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| 100 Hz technologie | |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: Dolby Vision ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| Aantal tuners | 2 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| CI slot | |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 0 |
| USB | 3 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 114 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 109,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 62,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,9 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 69,9 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 27,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor AVC (video) | |
| Ondersteuning voor WMV (video) | |
| Ondersteuning voor HEVC (video) | |
| Ondersteuning voor WEBM (video) | |
| Ondersteuning voor VC-1 (video) | |
| Ondersteuning voor 3GPP (video) | |
| Ondersteuning voor ASF (video) | |
| Ondersteuning voor TS (video) | |
| Ondersteuning voor MP4 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG1 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG2 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG4 (video) | |
| Ondersteuning voor MKV (video) | |
| Ondersteuning voor MOV (video) | |
| Ondersteuning voor VP8 (video) | |
| Ondersteuning voor AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor FLAC (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WAV (audio) |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| SKU | KD49XG9005BAEP | |
| EAN | 4548736096851 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 23 april 2019 |