Sony Bravia KD-55AG9
- Bekijk 2 reviews
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Schermtechnologie | OLED |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Android TV |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | OLED |
| 100 Hz technologie | |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: Dolby Vision ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| Aantal tuners | 2 |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 6 |
| CI slot | |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Scart | 0 |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 132 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 122,6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 71 cm |
| Afmeting - Diepte | 4 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 71,7 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 25,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor AVC (video) | |
| Ondersteuning voor WMV (video) | |
| Ondersteuning voor HEVC (video) | |
| Ondersteuning voor WEBM (video) | |
| Ondersteuning voor VC-1 (video) | |
| Ondersteuning voor 3GPP (video) | |
| Ondersteuning voor ASF (video) | |
| Ondersteuning voor TS (video) | |
| Ondersteuning voor MP4 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG1 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG2 (video) | |
| Ondersteuning voor MKV (video) | |
| Ondersteuning voor MOV (video) | |
| Ondersteuning voor VP8 (video) | |
| Ondersteuning voor AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor FLAC (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WAV (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA (audio) | |
| Ondersteuning voor OGG (audio) |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 300mm |
| SKU | KD55AG9, KD55AG9BAEP | |
| EAN | 4548736096646 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 mei 2019 |
Wat is beter, lcd of oled? Wij vergelijken in dit artikel twee toestellen uit Sony's Master Series, namelijk de ZG9, het lcd-topmodel met een 8K panel en de AG9, het vlaggenschip uit de 2019 oled-range.
6 november 2019 05:59
Wat is beter, LCD of OLED? Die vraag is doorgaans lastig te beantwoorden omdat de meeste fabrikanten geen vergelijkbare televisies met LCD en OLED panelen maken. De meeste, want Sony doet dat wél. Wij vergelijken twee modellen uit de Master Series, de 85 inch grote 8K ZG9 en de wat bescheidenere 4K AG9.
9 augustus 2019 15:00