Sony Bravia KD-55X85KP
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 55 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: Dolby Vision ondersteuning | |
| HDR: HLG ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming |
| Aantal tuners | 1 |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 2.1 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 0 |
| Scart | 0 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Hoogte | 71,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,2 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor AVC (video) | |
| Ondersteuning voor WEBM (video) | |
| Ondersteuning voor 3GPP (video) | |
| Ondersteuning voor TS (video) | |
| Ondersteuning voor MP4 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG1 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG2 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG4 (video) | |
| Ondersteuning voor AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor AC3 (audio) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| SKU | KD55X85KPAEP | |
| EAN | 4548736138568 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 18 augustus 2022 |