Sony Bravia KDL-23B4030
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 23 inch |
| HD specificatie | HD Ready |
| Resolutie | HD Ready 1366x768 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 450 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 8 ms |
| Backlight | CCFL |
| Kijkhoek (horizontaal) | 160 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 160 ° |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 10 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| HDMI (aantal) | 1 |
| Scart | 2 |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 74 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,7 W |
| Afmeting - Breedte | 58,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 41,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 14 cm |
| Kleur | Wit |
| SKU | KDL23B4030, KDL-23B4030 | |
| EAN | 4905524464245 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 17 april 2008 |