Sony Bravia KDL-32EX600
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 0 ° |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 2 |
| USB | |
| USB | 1 |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,19 W |
| Afmeting - Breedte | 76,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 47,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,3 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 50,7 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 25 cm |
| Kleur | Zwart |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| DLNA ondersteuning |
| SKU | KDL32EX600 | |
| EAN | 4905524653779 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 17 februari 2010 |