Sony Bravia KDL-40HX800
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 40 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Contrastratio | 1.000.000 : 1 |
| Backlight | LED |
| Kijkhoek (horizontaal) | 89 ° |
| 100 Hz technologie | |
| 200 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 200 Hz |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 1.4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 2 |
| SD Kaartlezer | |
| USB | |
| USB | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 88 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,2 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 95 cm |
| Afmeting - Hoogte | 58 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,4 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 61 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 25 cm |
| Kleur | Zwart |
| Voet meegeleverd | |
| Voet draaibaar |
| Opnemen op extern USB apparaat | |
| Frame interpolatie | |
| 1:1 pixelmapping | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 300mm |
| DLNA ondersteuning |
| RGB Bias/Gain regeling | |
| Primaries/Secondaries regeling | |
| Wizard beeldoptimalistie |
| SKU | KDL-40HX800 | |
| EAN | 4905524655612 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 22 juli 2010 |
| Standaard EPG overzichtlijst |
Testconfiguratie
|
||
| Chronologisch EPG overzicht per zender |
Testconfiguratie
|
||
| Programmagegevens zichtbaar tijdens zappen |
Testconfiguratie
|