Sony Bravia KDL-40W4000
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 40 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Contrastratio | 33.000 : 1 |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 178 ° |
| Aantal tuners | 1 |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 2 |
| SD Kaartlezer | |
| USB | |
| USB | 1 |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 98,6 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 68,4 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 27,9 cm |
| Kleur | Zilver |
| Frame interpolatie | |
| 1:1 pixelmapping |
| SKU | KDL40W4000 | |
| EAN | 4905524495973 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 27 augustus 2008 |
Voor een grote Full HD televisie hoef je tegenwoordig geen tweede hypotheek meer op je huis te nemen. Wij vergelijken acht interessante modellen.
28 augustus 2008 11:14