Sony Bravia KDL-42EX410
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 42 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 16 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 0 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 2 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 84 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,28 W |
| Afmeting - Breedte | 98,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 61,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,6 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 64,2 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 25 cm |
| Kleur | Zwart |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Wandmontage mogelijk | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| SKU | KDL42EX410, KDL42EX410B | |
| EAN | 4905524783254 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 2 november 2011 |