Sony Bravia KDL-46EX720
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 46 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 178 ° |
| 100 Hz technologie | |
| 200 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 100 Hz |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Type 3D-ondersteuning | Actief |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 20 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| HDMI (versie) | 1.4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Line uit | 0 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| SD Kaartlezer | |
| USB | |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 132 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,2 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 108,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 66 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,2 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 65,6 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 26 cm |
| Kleur | Zwart |
| Voet meegeleverd | |
| Voet draaibaar |
| Opnemen op extern USB apparaat | |
| Frame interpolatie | |
| 1:1 pixelmapping | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Wandmontage mogelijk |
| RGB Bias/Gain regeling | |
| Primaries/Secondaries regeling | |
| Wizard beeldoptimalistie |
| SKU | KDL46EX720 | |
| EAN | 4905524736533 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 maart 2011 |
| Media afspelen via DLNA |
Testconfiguratie
|
||
| Windows netwerk drives benaderen |
Testconfiguratie
|
||
| Media afspelen van USB (FAT32) |
Testconfiguratie
|
||
| Media afspelen van USB (NTFS) |
Testconfiguratie
|
||
| .jpg foto's |
Testconfiguratie
|
||
| .mp3 audio |
Testconfiguratie
|
||
| .flac audio |
Testconfiguratie
|
||
| .m4a audio |
Testconfiguratie
|
||
| .mpg (MPEG2) video |
Testconfiguratie
|
||
| .avi (XviD SD / MP3) video |
Testconfiguratie
|
||
| .mkv (H.264 HD / AC3) video |
Testconfiguratie
|
||
| .mkv (H.264 HD / DTS) video |
Testconfiguratie
|
||
| .mp4 (H.264 HD / AAC) video |
Testconfiguratie
|
| Standaard EPG overzichtlijst |
Testconfiguratie
|
||
| Chronologisch EPG overzicht per zender |
Testconfiguratie
|
||
| Programmagegevens zichtbaar tijdens zappen |
Testconfiguratie
|