Sony Bravia KDL-46HX850
- Bekijk onze review
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 46 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Contrastratio | 1.000.000 : 1 |
| Backlight | LED |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| Kijkhoek (verticaal) | 178 ° |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Type 3D-ondersteuning | Actief |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 30 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 78 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,25 W |
| Afmeting - Breedte | 107,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 64 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,5 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 66,3 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 25,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| SKU | KDL46HX850BAE2, KDL-46HX850 | |
| EAN | 4905524853254 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 april 2012 |
Sony heeft dit voorjaar in tegenstelling tot eerdere jaren slechts een handje vol nieuwe televisies uitgebracht. In het mid-range en high-end segment waren dat de HX750 en de in deze test bekeken HX850.
26 juli 2012 05:59