Sony Bravia KDL-46HX920
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 46 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Type LED-backlight | Full LED |
| 200 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 200 Hz |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Type 3D-ondersteuning | Actief |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 3 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 30 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 0 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 84 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,25 W |
| Afmeting - Breedte | 108,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 66 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,8 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 69,2 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 25,8 cm |
| Kleur | Zwart |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Wandmontage mogelijk |
| SKU | KDL-46HX920 | |
| EAN | 4905524736328, 5013493197794 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 28 juni 2011 |