TCL 32ES570F
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Android TV |
| Beelddiagonaal | 32 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| Beschikt over Local dimming |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 2 |
| HDMI (versie) | 1.4 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Afmeting - Hoogte | 42,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,7 cm |
| Kleur | Zwart |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 100mm |
| SKU | 32ES570F | |
| EAN | 5901292516529 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 26 augustus 2021 |