Toshiba 39L2333D
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 39 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 6,5 ms |
| Backlight | LED |
| Type LED-backlight | Edge-lit |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| 100 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 100 Hz |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 14 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 1 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 44,6 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 89,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 52,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,5 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 59 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 20 cm |
| Kleur | Zwart |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Wandmontage mogelijk | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| SKU | 39L2333D, 39L2333, 39L2333G, 39L2333DG | |
| EAN | 5900496526242 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 23 april 2013 |