Toshiba 43LA2063DG
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 43 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Helderheid (max) | 300 cd/m² |
| Backlight | LED |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,5 W |
| Afmeting - Hoogte | 56,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,1 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor FLV (video) | |
| Ondersteuning voor 3GP (video) | |
| Ondersteuning voor DAT (video) | |
| Ondersteuning voor MP4 (video) | |
| Ondersteuning voor MPG (video) | |
| Ondersteuning voor MKV (video) | |
| Ondersteuning voor MOV (video) | |
| Ondersteuning voor VOB (video) | |
| Ondersteuning voor MP3 (audio) | |
| Ondersteuning voor WAV (audio) | |
| Ondersteuning voor WMA (audio) | |
| Ondersteuning voor BMP (beeld) | |
| Ondersteuning voor JPG (beeld) | |
| Ondersteuning voor PNG (beeld) |
| Paneelmontage-interface | Vesa 100mm |
| EAN | 5055862332412 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 12 juli 2021 |