Toshiba 50L4333D
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 50 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Smart TV |
| Beelddiagonaal | 50 inch |
| HD specificatie | Full HD |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Helderheid (max) | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.200 : 1 |
| Totale reactietijd | 9 ms |
| Backlight | LED |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| 100 Hz technologie | |
| Geoptimaliseerde beeldfrequentie | 100 Hz |
| Scherm vorm | Plat |
| Ondersteuning voor 3D |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Totaal opgegeven audiovermogen | 7 W |
| CI slot | |
| Component | 1 |
| Composiet | 1 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 2 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| Scart | 1 |
| USB | |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 74,5 W |
| Energieverbruik (standby, fabrikantopgave) | 0,3 W |
| Lichtsensor |
| Afmeting - Breedte | 113,6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 66,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,4 cm |
| Afmeting - Hoogte incl voet | 74,3 cm |
| Afmeting - Diepte incl voet | 23 cm |
| Kleur | Wit |
| Ondersteuning voor H.264 (video) | |
| Ondersteuning voor JPG (beeld) |
| Frame interpolatie | |
| Elektronische TV-gids (EPG) | |
| Digitale videorecorder functie | |
| Wandmontage mogelijk | |
| Paneelmontage-interface | Vesa 400x200mm |
| SKU | 50L4333D, 50L4333DG | |
| EAN | 5900496526419 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 21 mei 2013 |