Xiaomi Mi TV P1 43"
- Alle televisies
-
Uitvoeringen
| Beelddiagonaal | 43 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Schermtechnologie | LCD |
| HDR ondersteuning | |
| Smart TV | |
| Smart TV systeem | Android TV |
| Beelddiagonaal | 43 inch |
| HD specificatie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | |
| Resolutie | 4K UHD 3840x2160 |
| Schermtechnologie | LCD |
| Backlight | LED |
| Kijkhoek (horizontaal) | 178 ° |
| Scherm vorm | Plat |
| HDR ondersteuning | |
| HDR: HDR 10 ondersteuning | |
| HDR: Dolby Vision ondersteuning |
| DVB-C (Digitale kabel TV) tuner | |
| DVB-S2 (Satelliet) tuner | |
| DVB-T2 (Digitenne) tuner |
| Aantal speakers | 2 |
| Ethernet | |
| HDMI (aantal) | 3 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | 1 |
| Optisch digitaal uit | 1 |
| USB | 2 |
| WLAN 2.4 GHz |
| Energieverbruik (in gebruik, fabrikantopgave) | 105 W |
| Afmeting - Hoogte | 55,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Ondersteuning voor AVI (video) | |
| Ondersteuning voor H.263 (video) | |
| Ondersteuning voor H.264 (video) | |
| Ondersteuning voor H.265 (video) | |
| Ondersteuning voor M-JPEG (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG1 (video) | |
| Ondersteuning voor MPEG2 (video) | |
| Ondersteuning voor VP8 (video) | |
| Ondersteuning voor VP9 (video) | |
| Ondersteuning voor AAC (audio) | |
| Ondersteuning voor AC4 (audio) | |
| Ondersteuning voor DTS (audio) | |
| Ondersteuning voor FLAC (audio) | |
| Ondersteuning voor OGG (audio) | |
| Ondersteuning voor BMP (beeld) | |
| Ondersteuning voor GIF (beeld) | |
| Ondersteuning voor JPG (beeld) | |
| Ondersteuning voor JPEG (beeld) | |
| Ondersteuning voor PNG (beeld) |
| Paneelmontage-interface | Vesa 200mm |
| SKU | ELA4584EU, L43M6-6AEU | |
| EAN | 6971408154357 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 2 november 2021 |