CM Storm Devastator Gaming Gear Combo
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Desktopset | |
| Draadloos | |
| Indeling | Qwerty |
| Desktopset | |
| Draadloos | |
| Type draadloze verbinding | - |
| Aansluiting USB | |
| Aansluiting PS2 | |
| Kleur | Zwart, blauw |
| Afmetingen (breedte) | 45,6 cm |
| Afmetingen (diepte) | 17,9 cm |
| Afmetingen (hoogte) | 3,1 cm |
| Lengte snoer | 1,85 cm |
| Toetstechniek | Dome-switch |
| Breedte van toetsen | 12 mm |
| Afstand tussen toetsen | 6,2 mm |
| Indeling | Qwerty |
| Aantal toetsen | 110 |
| Functie toetsen | 12 |
| F-lock voor Windows- / alternatieve functies | |
| Cijfertoetsen | 10 |
| Aparte mediatoetsen | |
| Applicatie toetsen |
| Verlichting toetsen | |
| Verlichting apparaat | |
| Verlichting instelbaar | |
| Profieleditor | |
| USB-poorten | 0 |
| Audio lijnuitgang | |
| Audio microfooningang |
| Extra software | |
| Verlengkabels | |
| Muismat | |
| Draagtas/hoes | |
| Polssteun | - |
| Afmetingen muis (breedte) | 6,9 cm |
| Afmetingen muis (diepte) | 12 cm |
| Afmetingen muis (hoogte) | 3,4 cm |
| Gewicht | 98 gram |
| Aantal knoppen | 6 |
| Browse knoppen | |
| Scrollwiel | |
| Tilt-functie | |
| Sensor type | Laser |
| Verlichting | |
| Lengte snoer (muis) | 180 cm |
| SKU | SGB-3010-KKMF1-UI, SGB-3010-KKMF1, SGB-3010-KKMF1-DE, SGB-3010-KKMF1-UK, SGB-3010-KKMF1-US | |
| EAN | 4719512043073, 0884102022241, 4719512048801, 8841020222414 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 20 augustus 2013 |
Desktop-sets die muis en toetsenbord combineren zijn relatief goedkoop. Hardware.Info testte 12 sets van zo’n 20 tot 90 euro, maar kwam van een koude kermis thuis.
1 juni 2014 05:59