Logitech diNovo Media Desktop 2.0
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Desktopset | |
| Draadloos |
| Desktopset | |
| Draadloos | |
| Type draadloze verbinding | Bluetooth |
| Aansluiting USB | |
| Aansluiting PS2 | |
| Kleur | Zwart, antraciet |
| Afmetingen (breedte) | 39,4 cm |
| Afmetingen (diepte) | 20,5 cm |
| Afmetingen (hoogte) | 2,1 cm |
| Lengte snoer | 130 cm |
| Aantal toetsen | 106 |
| Functie toetsen | 12 |
| F-lock voor Windows- / alternatieve functies | |
| Cijfertoetsen | 10 |
| Aparte mediatoetsen | |
| Applicatie toetsen |
| Verlichting toetsen | |
| Verlichting apparaat | |
| Verlichting instelbaar | |
| Profieleditor | |
| Profieleditor (knoppen) | |
| Profieleditor (aantal profielen) | 0 |
| Eigen geheugen | |
| Macro ondersteuning | |
| USB-poorten | 0 |
| Audio lijnuitgang | |
| Audio microfooningang |
| Extra software | |
| Verlengkabels | |
| Muismat | |
| Polssteun | - |
| Afmetingen muis (breedte) | 13,1 cm |
| Afmetingen muis (diepte) | 7 cm |
| Afmetingen muis (hoogte) | 4,5 cm |
| Gewicht | 112 gram |
| Aantal knoppen | 8 |
| Browse knoppen | |
| Scrollwiel | |
| Tilt-functie | |
| Sensor type | Infrarood |
| Verlichting | |
| Lengte snoer (muis) | 0 cm |
| DPI maximaal | 800 dpi |
| DPI regelaar op muis | |
| DPI aangegeven op muis | |
| Gewicht zonder gewichtjes | 0 gram |
| Losse gewichtjes | |
| Profieleditor (gevoeligheid) |
| SKU | 967562-0510 | |
| EAN | 5099206981324 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 22 februari 2008 |