Logitech G810 Orion Spectrum
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Desktopset | |
| Draadloos | |
| Type draadloze verbinding | - |
| Aansluiting USB | |
| Aansluiting PS2 | |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (breedte) | 44,3 cm |
| Afmetingen (diepte) | 17 cm |
| Afmetingen (hoogte) | 3,4 cm |
| Afmetingen (hoogte pootjes uitgeklapt) | 4,6 cm |
| Lengte snoer | 177 cm |
| Gewicht | 1.212 gram |
| Indeling | Qwerty |
| Aantal toetsen | 112 |
| Functie toetsen | 12 |
| F-lock voor Windows- / alternatieve functies | |
| Cijfertoetsen | 10 |
| Aparte mediatoetsen | |
| Gedeelde mediatoetsen | |
| Applicatie toetsen | |
| Aparte macrotoetsen | 0 |
| Gedeelde macrotoetsen | |
| Aparte profieltoetsen | 0 |
| Verlichting toetsen | |
| Verlichting apparaat | |
| Verlichting instelbaar | |
| Kleur verlichting | RGB |
| RGB-verlichting | |
| Profieleditor | |
| Profieleditor (knoppen) | |
| Profieleditor (aantal profielen) | 99 |
| Toetsinvoer buffer | |
| Eigen geheugen | |
| Macro ondersteuning | |
| USB-poorten | 0 |
| Interne geluidskaart | |
| Audio lijnuitgang | |
| Audio microfooningang |
| Extra software | |
| Verlengkabels | |
| Muismat | |
| Draagtas/hoes | |
| Extra gaming keycaps | |
| Polssteun | - |
| Verlichting |
| SKU | 920-008077, 920-008067, 920-008151 | |
| EAN | 5099206064928, 5099206064843, 5099206065819 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 12 februari 2016 |
| Kracht vereist voor toetsaanslag | 49 gram |
Testconfiguratie
|
|
| Kracht vereist toetsaanslag spatiebalk | 42 gram |
Testconfiguratie
|
|
| Kracht toetsaanslag minimaal lettertoetsen | 47 gram |
Testconfiguratie
|
|
| Kracht toetsaanslag maximaal lettertoetsen | 51 gram |
Testconfiguratie
|
|
| Kracht toetsaanslag linker-Shift | 54 gram |
Testconfiguratie
|
|
| Kracht toetsaanslag rechter-Shift | 46 gram |
Testconfiguratie
|
Mechanische toetsenborden zijn ongekend populair, bij gamers én bij fabrikanten. Het aanbod in de markt is sinds onze laatste round-up weer fors toegenomen. Tijd voor een nieuwe vergelijking van 22 modellen.
14 oktober 2017 05:59
Begin dit jaar introduceerde Logitech zijn nieuwe line-up mechanische toetsenborden. Inmiddels zijn daar ook de G610 en G810 bijgekomen, die het gat in prijs moeten opvullen.
25 april 2016 15:00