Mad Catz S.T.R.I.K.E.7
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Desktopset | |
| Draadloos | |
| Indeling | Qwerty |
| Desktopset | |
| Draadloos | |
| Type draadloze verbinding | - |
| Aansluiting USB | |
| Aansluiting PS2 | |
| Kleur | Zwart, zilver |
| Afmetingen (breedte) | 52,5 cm |
| Afmetingen (diepte) | 33,5 cm |
| Afmetingen (hoogte) | 11 cm |
| Toetstechniek | Dome-switch |
| Breedte van toetsen | 12,6 mm |
| Afstand tussen toetsen | 6,5 mm |
| Indeling | Qwerty |
| Aantal toetsen | 124 |
| Functie toetsen | 12 |
| F-lock voor Windows- / alternatieve functies | |
| Cijfertoetsen | 10 |
| Aparte mediatoetsen | |
| Applicatie toetsen |
| Verlichting toetsen | |
| Verlichting apparaat | |
| Verlichting instelbaar | |
| Profieleditor | |
| Profieleditor (knoppen) | |
| Profieleditor (aantal profielen) | 3 |
| Toetsinvoer buffer | |
| Eigen geheugen | |
| Macro ondersteuning | |
| USB-poorten | 2 |
| Audio lijnuitgang | |
| Audio microfooningang |
| Extra software | |
| Polssteun | Los |
| Scrollwiel |
| SKU | MCB43109N002/02/1, M90MCB43109N002, MCB43109N0E2/02/1, MCB43109N02/02/1 | |
| EAN | 0728658031060, 0728658035532 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 14 december 2012 |
Mad Catz heeft onlangs een zeer uitgebreid gaming toetsenbord uitgebracht met modulaire onderdelen. Wij bekijken in deze review hoe het presteert.
3 januari 2013 15:00