Microsoft Wireless Desktop 2000
| Desktopset | |
| Draadloos | |
| Type draadloze verbinding | RF |
| Aansluiting USB | |
| Aansluiting PS2 | |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (breedte) | 44,6 cm |
| Afmetingen (diepte) | 18,6 cm |
| Afmetingen (hoogte) | 4,6 cm |
| Lengte snoer | 0 cm |
| Indeling | Qwerty |
| Formaat | Full size |
| Aantal toetsen | 120 |
| Functie toetsen | 12 |
| F-lock voor Windows- / alternatieve functies | |
| Cijfertoetsen | 10 |
| Aparte mediatoetsen | |
| Applicatie toetsen |
| Verlichting toetsen | |
| Verlichting apparaat | |
| Verlichting instelbaar | |
| Profieleditor | |
| USB-poorten | 0 |
| Audio lijnuitgang | |
| Audio microfooningang |
| Extra software | |
| Verlengkabels | |
| Muismat | |
| Draagtas/hoes | |
| Polssteun | Vast |
| Afmetingen muis (breedte) | 6,7 cm |
| Afmetingen muis (diepte) | 11,6 cm |
| Afmetingen muis (hoogte) | 4,2 cm |
| Gewicht | 138 gram |
| Aantal knoppen | 3 |
| Browse knoppen | |
| Scrollwiel | |
| Tilt-functie | |
| Sensor type | BlueTrack |
| Verlichting | |
| Lengte snoer (muis) | 0 cm |
| DPI maximaal | 1.000 dpi |
| SKU | M7J-00015 | |
| EAN | 0885370252743 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 18 januari 2014 |
Desktop-sets die muis en toetsenbord combineren zijn relatief goedkoop. Hardware.Info testte 12 sets van zo’n 20 tot 90 euro, maar kwam van een koude kermis thuis.
1 juni 2014 05:59