Microsoft Wireless Desktop 800
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Desktopset | |
| Draadloos | |
| Indeling | Qwerty |
| Desktopset | |
| Draadloos | |
| Type draadloze verbinding | RF |
| Aansluiting USB | |
| Aansluiting PS2 | |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (breedte) | 40,5 cm |
| Afmetingen (diepte) | 15,7 cm |
| Afmetingen (hoogte) | 3,9 cm |
| Lengte snoer | 0 cm |
| Toetstechniek | Dome-switch |
| Breedte van toetsen | 13 mm |
| Afstand tussen toetsen | 6 mm |
| Indeling | Qwerty |
| Aantal toetsen | 109 |
| Functie toetsen | 12 |
| F-lock voor Windows- / alternatieve functies | |
| Cijfertoetsen | 10 |
| Aparte mediatoetsen | |
| Applicatie toetsen |
| Verlichting toetsen | |
| Verlichting apparaat | |
| Verlichting instelbaar | |
| Profieleditor | |
| USB-poorten | 0 |
| Audio lijnuitgang | |
| Audio microfooningang |
| Extra software | |
| Verlengkabels | |
| Muismat | |
| Draagtas/hoes | |
| Polssteun | - |
| Afmetingen muis (breedte) | 5,8 cm |
| Afmetingen muis (diepte) | 5,6 cm |
| Afmetingen muis (hoogte) | 3,9 cm |
| Gewicht | 114 gram |
| Aantal knoppen | 3 |
| Browse knoppen | |
| Scrollwiel | |
| Tilt-functie | |
| Sensor type | Infrarood |
| Verlichting | |
| Lengte snoer (muis) | 0 cm |
| SKU | 2LF-00016, 2LF-00026 | |
| EAN | 0885370165401, 0885370165883 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 5 oktober 2010 |
Desktop-sets die muis en toetsenbord combineren zijn relatief goedkoop. Hardware.Info testte 12 sets van zo’n 20 tot 90 euro, maar kwam van een koude kermis thuis.
1 juni 2014 05:59