Razer Tarantula Gaming Keyboard
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Desktopset | |
| Draadloos | |
| Indeling | Qwerty |
| Desktopset | |
| Draadloos | |
| Type draadloze verbinding | - |
| Aansluiting USB | |
| Aansluiting PS2 | |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (breedte) | 51 cm |
| Afmetingen (diepte) | 22 cm |
| Afmetingen (hoogte) | 2,5 cm |
| Lengte snoer | 190 cm |
| Breedte van toetsen | 13 mm |
| Afstand tussen toetsen | 6 mm |
| Indeling | Qwerty |
| Aantal toetsen | 114 |
| Functie toetsen | 12 |
| F-lock voor Windows- / alternatieve functies | |
| Cijfertoetsen | 10 |
| Aparte mediatoetsen | |
| Applicatie toetsen |
| Verlichting toetsen | |
| Verlichting apparaat | |
| Verlichting instelbaar | |
| Profieleditor | |
| Profieleditor (knoppen) | |
| Toetsinvoer buffer | |
| Eigen geheugen | |
| Macro ondersteuning | |
| USB-poorten | 2 |
| Audio lijnuitgang | |
| Audio microfooningang |
| Extra software | |
| Verlengkabels | |
| Muismat | |
| Polssteun | Vast |
| SKU | RZ03-00070100-R2U2, RZ03-00070100-R2U1, RZ03-070100-R2U1 | |
| EAN | 8886419311027 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 27 februari 2008 |
Met alle aandacht voor gamepads, joysticks, muizen en andere speciale controllers zouden we bijna vergeten dat het toetsenbord voor de gamende PC-gebruiker nog altijd een essentieel onderdeel is. Lange tijd leek dat ook voor de makers te gelden, maar daar komt verandering in.
28 februari 2008 09:00