Trust ODY Wireless Silent Keyboard and Mouse Set
| Desktopset | |
| Draadloos | |
| Type draadloze verbinding | RF |
| Aansluiting USB | |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (breedte) | 442 cm |
| Afmetingen (diepte) | 142 cm |
| Afmetingen (hoogte) | 19,5 cm |
| Gewicht | 560 gram |
| Indeling | Qwerty |
| Formaat | Full size |
| Aparte mediatoetsen |
| Aantal knoppen | 2 |
| Scrollwiel |
| DPI regelaar op muis | |
| DPI aangegeven op muis |
| SKU | 23942 | |
| EAN | 8713439239423 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 1 september 2021 |