Humax iHDR-5050c
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Geschikt voor HD | |
| Type tuner | DVB-C |
| Aantal tuners | 2 |
| Opname (PVR) mogelijkheden |
| Geschikt voor HD | |
| Type tuner | DVB-C |
| DVB-C (Kabel) tuner | |
| DVB-S (Satelliet) tuner | |
| DVB-T (Digitenne) tuner | |
| Aantal tuners | 2 |
| Opname (PVR) mogelijkheden | |
| Timeshift mogelijkheden | |
| Opslagcapaciteit harde schijf | 320 GB |
| Elektronische programmagids (EPG) | |
| Teletekst | |
| Ondertitels | |
| 576i video uitgang | |
| 576p video uitgang | |
| 720p video uitgang (HDTV) | |
| 1080i video uitgang (HDTV) | |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 1 |
| Aantal SCART-aansluitingen | 2 |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| Optische digitale audio uitgang | |
| Ethernet aansluiting | |
| WLAN | |
| Stroomverbruik (actief) | 24 W |
| Stroomverbruik (standby) | 6 W |
| SKU | IRHDR5050C, IHDR-5050C, IHDR5050C | |
| EAN | 8809095664911 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 4 maart 2009 |