Corsair Flash Voyager Mini USB 3.0 32GB
- Alle usb-sticks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 32 GB |
| U3 functionaliteit | |
| USB Type-C |
| USB-versie | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 32 GB |
| U3 functionaliteit | |
| Vingerafdruk lezer | |
| Activity LED | |
| Data-encryptie |
| Opgegeven leessnelheid | 60 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 10 MB/s |
| Lengte | 35 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Kleur | Zwart/Grijs |
| Omvang | 2,1 cm³ |
| SKU | CMFMINI3-32GB | |
| EAN | 0843591039314, 5054230158708, 8435910393140 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 juli 2013 |